DomovEkipaO nasCenik storitevSplošni pogoji

Državni prvaki z Renaulti!

Košarkarji ekipe Sixt Primorska so letos osvojili domala vse kar se je osvojiti dalo! Za pot na treninge je Renault koprskim tigrom v tej divji sezoni zagotovil vozila Kadjar, Scenic in Talisman. Renault je ekipo Sixt Primorska spremljal v njihovem tretjem letu delovanja, ki so ga košarkarji zaključili sanjsko in v svoje vitrine dodali še četrto lovoriko v tej sezoni. Septembra so jo začeli z naslovom slovenskega superpokalnega prvaka, februarja na domačem parketu ubranili lovoriko v Pokalu Spar, aprila v svoje vitrine dodali lovoriko regionalne Lige ABA 2, v petek pa so prvič v svoji zgodovini postali še državni prvak.

Koprski tigri so postali peta ekipa, ki se je v zgodovini samostojne Slovenije okitila z naslovom državnega prvaka. Do premiernega naslova so se povzpeli v izjemnem slogu. Skupno so na 67 tekmah sezone je dosegli neverjetnih 60 zmag (90-odstotna uspešnost), pri čemer od 7. marca sploh niso poznali poraza in sezono zaključili z nizom 22 uspehov!

Rudi Leskovec

rssfeed Vam je bil članek všeč? Spremljajte nas preko RSS kanala. Če vam je bil članek všeč, ga delite s prijatelji.

Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati blogger google reddit Yahoo

Pasica

Iskalnik

Naj tretje mnenje 2013

dolinar-NTM

S sklepno prireditvijo se je končala že tretja sezona nagradne igre Naj tretje mnenje. Naziv Naj tretje mnenje 2013 si je tokrat privozil Danijel Dolinar. Danijel je v seštevku treh kategorij osvojil 31 točk. Drugo mesto je pripadlo Daši Sitar, tretje pa sta si razdelila Nina Zalaznik in Marko Metljak.